События Концерт Танцовщик в Киеве
Концерт Танцовщик в Киеве 1 из 10
Концерт Танцовщик

Танцовщик

24.10. | Вт, 19:15 Киев, Кинотеатр Украина

ТАНЦЮРИСТ — документальна картина про контроверсійну балетну суперзірку Сергія Полнуніна, знята номінованим на Оскар Стівеном Кантором, з ексклюзивними кадрами від Девіда ЛаШапель та володаря Еммі Росса МакГіббона.

 

ТАНЦЮРИСТ — масштабне та детальне дослідження життєвого та творчого шляху Полуніна, зібране з архівних матеріалів, сімейної хроніки з України, інтерв’ю з героєм, його рідними, а також з зірками балету. У фокусі відомого документаліста Стіва Кантора — екстраординарні фізичні дані Полуніна та його унікальний емоційний діапазон, який проявляється як на сцені, так і в житті.


Наділений незвичайною силою та поставою, Сергій Полунін взяв штурмом танцювальний світ та став наймолодшим прем’єром в історії Королівського Балету. На піку свого успіху, у 21 рік, він покинув Королівський Балет. Само-знищення від своєї зірковості — його талант став тягарем, а не даром. З архівних зйомок Полуніна, що тренується у 4 роки, щоб стати Олімпійським гімнастом, до особистих матеріалів, знятих його батьками та глибинними інтерв’ю з родиною, друзями, колегами крізь життя Сергія на сцені та поза нею ми спостерігаємо кожен крок його подорожі. У фільмі також з'являються кадри від відомого фотографа та режисера Девіда ЛаШапель, який зняв танець Полуніна під пісню Hozier ‘Take Me to Church’ та зібрав понад 10 мільйонів переглядів на YouTube за два місяці. ТАНЦЮРИСТ — безпрецедентний погляд на молодого українця, який зробив балет вірусним.

 

Концерт Танцовщик
Концерт Танцовщик
Концерт Танцовщик
Концерт Танцовщик
купить билеты
Концерт Танцовщик
Концерт Танцовщик
Концерт Танцовщик
Концерт Танцовщик

позвоните нам

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 21:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)